RQ73C2B309RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B309RBTD
JLCPCB Part #
C3924357
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS