CPF1206B4R64E1
MFR.Part #
CPF1206B4R64E1
JLCPCB Part #
C4238593
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS