CL1206JN8K2PS
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL1206JN8K2PS
JLCPCB Part #
C49254335
Package
1206
Description
-55℃~+70℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS