THS50150RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS50150RJ
JLCPCB Part #
C1525674
Package
Plugin
Description
150Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS