CPF1206B47K5E1
MFR.Part #
CPF1206B47K5E1
JLCPCB Part #
C1704858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS