CPF1206B475KE1
MFR.Part #
CPF1206B475KE1
JLCPCB Part #
C1704760
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS