ERJ-T08J302V
MFR.Part #
ERJ-T08J302V
JLCPCB Part #
C4250188
Description
-55℃~+155℃ 330mW 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS