CPF1206B442RE1
MFR.Part #
CPF1206B442RE1
JLCPCB Part #
C1703720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS