ERJ-8ENF1334V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1334V
JLCPCB Part #
C4008456
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS