RN73C1J1K21BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K21BTG
JLCPCB Part #
C4073478
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS