CPF1206B44R2E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B44R2E1
JLCPCB Part #
C1705142
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS