CPF1206B2R26E
MFR.Part #
CPF1206B2R26E
JLCPCB Part #
C4171687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS