CPF1206B2R21E
MFR.Part #
CPF1206B2R21E
JLCPCB Part #
C3943251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS