CPF1206B3R24E
MFR.Part #
CPF1206B3R24E
JLCPCB Part #
C4077671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS