RG3216V-1051-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1051-W-T1
JLCPCB Part #
C3934344
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS