CRGCQ0603F220R
MFR.Part #
CRGCQ0603F220R
JLCPCB Part #
C4261666
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS