RN732BTTD2261B10
MFR.Part #
RN732BTTD2261B10
JLCPCB Part #
C4173069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS