CPF1206B19R1E
MFR.Part #
CPF1206B19R1E
JLCPCB Part #
C1699309
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS