RN73R2BTTD3001B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3001B50
JLCPCB Part #
C3967415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS