CRGS0603J3R3
MFR.Part #
CRGS0603J3R3
JLCPCB Part #
C2122469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS