CRGV2010F4M64
MFR.Part #
CRGV2010F4M64
JLCPCB Part #
C4340840
Description
-55℃~+125℃ 4.64MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS