CPF1206B120RE1
MFR.Part #
CPF1206B120RE1
JLCPCB Part #
C1703719
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS