CRGV1206F332K
MFR.Part #
CRGV1206F332K
JLCPCB Part #
C4332946
Description
-55℃~+125℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS