CRGH2512F27K4
MFR.Part #
CRGH2512F27K4
JLCPCB Part #
C1705939
Description
-55℃~+155℃ 250V 27.4kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS