SQPR52K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPR52K2J
JLCPCB Part #
C1368258
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 2.2kΩ 5W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS