CPF0805B9K76E
MFR.Part #
CPF0805B9K76E
JLCPCB Part #
C4212603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS