RN73H2ATTD1602F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1602F100
JLCPCB Part #
C2511688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS