T92P7F22-240-01
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T92P7F22-240-01
Description
-55℃~+85℃ 24V 25ms 25ms 40A 600V@AC AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS