CPF0805B825RE
MFR.Part #
CPF0805B825RE
JLCPCB Part #
C4099012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS