CPF0805B82R5E
MFR.Part #
CPF0805B82R5E
JLCPCB Part #
C3962999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS