CPF0805B732RE
MFR.Part #
CPF0805B732RE
JLCPCB Part #
C4143304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS