CPF0805B732KE1
MFR.Part #
CPF0805B732KE1
JLCPCB Part #
C1695379
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS