CPF0402D51RC
MFR.Part #
CPF0402D51RC
JLCPCB Part #
C4001595
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS