CPF0805B6R81E1
MFR.Part #
CPF0805B6R81E1
JLCPCB Part #
C1698152
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.81Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount