CPF0805B6R81E
MFR.Part #
CPF0805B6R81E
JLCPCB Part #
C3945547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS