RT0805WRB0710R7L
MFR.Part #
RT0805WRB0710R7L
JLCPCB Part #
C3918714
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS