SBCHE682RJ
MFR.Part #
SBCHE682RJ
JLCPCB Part #
C3475916
Package
插件,38x8mm
Description
-55℃~+350℃ 7W 82Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,38x8mm Through Hole Resistors ROHS