CPF0805B6K19E
MFR.Part #
CPF0805B6K19E
JLCPCB Part #
C2143250
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS