CPF0805B6R34E
MFR.Part #
CPF0805B6R34E
JLCPCB Part #
C3945468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS