CPF0805B6K49E
MFR.Part #
CPF0805B6K49E
JLCPCB Part #
C4280290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS