AA0805FR-0747KL
MFR.Part #
AA0805FR-0747KL
JLCPCB Part #
C4234410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS