RP73D2B154KBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2B154KBTG
JLCPCB Part #
C3924753
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS