CPF0805B3R32E
MFR.Part #
CPF0805B3R32E
JLCPCB Part #
C4002992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS