H82K7FYA
MFR.Part #
H82K7FYA
JLCPCB Part #
C1405572
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS