MPT100C5K6F
MFR.Part #
MPT100C5K6F
JLCPCB Part #
C3474539
Description
-65℃~+175℃ 100W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS