CPF0805B3R24E
MFR.Part #
CPF0805B3R24E
JLCPCB Part #
C4096160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS