CPF0805B383KE
MFR.Part #
CPF0805B383KE
JLCPCB Part #
C4266837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS