RK73G2ARTTD6980D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD6980D
JLCPCB Part #
C5851587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS