CPF0805B38K3E
MFR.Part #
CPF0805B38K3E
JLCPCB Part #
C4317516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS