CPF0805B34KE
MFR.Part #
CPF0805B34KE
JLCPCB Part #
C3945700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS